Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Veľká vojna a územie Slovenska 1914 - 1918

Banner Veľká vojna a územie Slovenska


Prekonali sme milión návštev

Naposledy aktualizované pred 5 rokmi
adminadminHlavnı administrátor
Odoslané pred 5 rokmi
Priatelia,

chcel by som Vás upozorniť na údaj v pravom dolnom rohu našej stránky. Od trvania tohoto dizajnu stránky sme prekonali 1 milión návštev, čo znamená, že na stránku sa chodí, že sa na nej informácie získavajú, že sa snáď stala miestom a platformou pre komunitu záujemcov o opomíňanú prvú svetovú vojnu a zdrojom informácií o svojich padlých a stratených predkoch.

Aj keď tak nejako na kolene, s minimálnymi skúsenosťami s webdesignom, sa nám snáď podarilo vybudovať tak potrebný portál, ktorý poskytuje aspoň základné informácie a postupy o problematike prvej svetovej vojny a o pátraní po svojich predkoch, ktoré prakticky nebolo možné získať.

Dovoľte mi aby som pri tejto príležitosti poďakoval všetkým, ktorí sa na vybudovaní tohoto portálu podieľali a dostali sme sa spolu až do tohoto pekného úspešného bodu. Menovite by som chcel poďakovať Jožkovi Krupovi, s ktorým sme začali robiť našu Databázu strát v prvej svetovej vojne. Tiež by som rád poďakoval Peťovi Pavlíkovi za krásnu a neúnavnú výskumnú prácu a velikú pomoc s našou databázou a tiež ďakujem Miňovi Majorošovi za technickú pomoc so stránkou a s databázou. Pracovať s takou velikou kopou údajov nie je také jednoduché ako sa možno na prvý pohľad zdá.

Prajem vám, aby ste tu našli všetko, čo hľadáte. :)
Upravil/a milan dňa 17-05-2021 07:19, pred 3 rokmi
Vy môžete zobraziť všetky vlákna v tomto fóre.
Vy nemôžete začať nový diskusný príspevok v tomto fóre.
Vy nemôžete odpovedať v tomto diskusnom vlákne.
Vy nemôžete začať v anketu v tomto fóre.
Vy nemôžete na tomto fóre nahrať prílohy.
Vy nemôžete stiahnuť prílohy v tomto fóre.
Moderátor: Administrátor