Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.
Veľká vojna a územie Slovenska 1914 - 1918

Banner Veľká vojna a územie Slovenska


Štefan Chylák

Naposledy aktualizované pred 4 rokmi
adminadminHlavnı administrátor
Odoslané pred 4 rokmi
Z pošty:

Dobrı deň prajem,
dlhší čas študujem stránku velkavojna.sk a musím Vám napísať, že ste urobili kus dobrej práce. Z vašej stránky mám úprimnú radosť a veľmi mi pomohla. Zaujímam sa o môjho príbuzného, ktorı padol v prvej svetovej vojne. Ide o istého Štefana Chyláka, narodeného 7.8.1888 v obci Lodno, okres Kysucké Nové Mesto. Na stránke VUA som našiel takıto záznam:

http://www.vuapraha.cz/soldier/13706167

Kontaktoval som VUA, avšak odpovedali mi, že o ňom nemajú viac informácií ako je na stránke. Dá sa o ňom ešte niečo zistiť, prosím?
Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
So srdečnım pozdravom Mgr. Ivan Chylák
peterpeterSenior užívateľ
Odoslané pred 4 rokmi
Štefana Chyláka máme v databáze pod ev. č. 36421. Priezvisko je podľa záznamu zo Zoznamu strát vydanom 13.4.1915, vıt. 159, str. 10: Štefan Chilák, Ersatz Reservist, 1888, 71. IR, 4. stotina. Ako príčina smrti: tot, čiže okolnosti smrti sú nejasné. Dátum úmrtia 2.11.1914 bol určenı asi len približne, ale bude presnejší než 15.9.1914 na stránke VÚA. Ten bol určenı súdom pri vyhlásení za mŕtveho.
Vy môžete zobraziť všetky vlákna v tomto fóre.
Vy nemôžete začať nový diskusný príspevok v tomto fóre.
Vy nemôžete odpovedať v tomto diskusnom vlákne.
Vy nemôžete začať v anketu v tomto fóre.
Vy nemôžete na tomto fóre nahrať prílohy.
Vy nemôžete stiahnuť prílohy v tomto fóre.
Moderátor: Administrátor