Diskusné fórum: Prekonali sme milión návštev - Veľká vojna a územie Slovenska 1914 - 1918

PrihlásenieHesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.


Čítať tému

 Vytlačiť tému
Prekonali sme milión návštev
admin
           Priatelia,

chcel by som Vás upozorniť na údaj v pravom dolnom rohu našej stránky. Od trvania tohoto dizajnu stránky sme prekonali 1 milión návštev, čo znamená, že na stránku sa chodí, že sa na nej informácie získavajú, že sa snáď stala miestom a platformou pre komunitu záujemcov o opomíňanú prvú svetovú vojnu a zdrojom informácií o svojich padlıch a stratenıch predkoch.

Aj keď tak nejako na kolene, s minimálnymi skúsenosťami s webdesignom, sa nám snáď podarilo vybudovať tak potrebnı portál, ktorı poskytuje aspoň základné informácie a postupy o problematike prvej svetovej vojny a o pátraní po svojich predkoch, ktoré prakticky nebolo možné získať.

Dovoľte mi aby som pri tejto príležitosti poďakoval všetkım, ktorí sa na vybudovaní tohoto portálu podieľali a dostali sme sa spolu až do tohoto pekného úspešného bodu. Menovite by som chcel poďakovať Jožkovi Krupovi, s ktorım sme začali robiť našu Databázu strát v prvej svetovej vojne. Tiež by som rád poďakoval Peťovi Pavlíkovi za krásnu a neúnavnú vıskumnú prácu a velikú pomoc s našou databázou a tiež ďakujem Miňovi Majorošovi za technickú pomoc so stránkou a s databázou. Pracovať s takou velikou kopou údajov nie je také jednoduché ako sa možno na prvı pohľad zdá.

Prajem vám, aby ste tu našli všetko, čo hľadáte. Smile
 
Prejdite na fórum:
Vygenerované za: 0,07 sekúnd
1,371,009 návštev